DRZWI ZEWNĘTRZNE

Firma WIKĘD jest renomowanym i uznanym producentem stolarki okiennej i drzwiowej oraz stolarki aluminiowej.

 

POLSKI PRODUCENT DRZWI – o drzwiach wiemy… wszystko.

Jako polski producent oferujemy drzwi wewnętrzne i zewnętrzne oraz bogaty asortyment akcesoriów drzwiowych.
Gwarantujemy atrakcyjne wzornictwo oraz rozsądne ceny, nieustannie dbając o wysoką jakość produktów.
Dopełnieniem tych korzyści jest doskonała obsługa oraz przyjazna atmosfera partnerskiej współpracy.

RODZINNA -> LOKALNA -> GLOBALNA: Know-how trzech pokoleń

Markę Erkado budujemy w oparciu o doświadczenie trzech pokoleń, nowoczesne technologie oraz wyjątkową atmosferę, która jest wpisana w rodzinny charakter Firmy. Dzięki synergii tych atutów należymy do grona rynkowych liderów, a nasze produkty dostarczamy do wymagających odbiorców w Polsce i 15 krajów na całym świecie.

 

KR CENTER®, producent drzwi marki Disting, znalazł remedium na problemy konstrukcji wielu drzwi
dostępnych na rynku. Proponujemy Państwu nowatorskie rozwiązanie w zakresie materiałów: zestawienie drewna i stali. To wspaniała propozycja dla wszystkich, którzy poszukują wysokiej klasy drzwi
o doskonałych parametrach technicznych.
Luksusowe drzwi Disting pozbawione są wielu przyziemnych problemów, które dotyczą drzwi tworzonych z tradycyjnych materiałów. Troski o przedostającą się wilgoć, zagrzybienie, wiotką konstrukcję
i podatność na wypaczenia skrzydła zamieniają się w naszych drzwiach w radość z ich nietuzinkowego
wyglądu i komfortowego użytkowania przez lata.

 

Firma Stalprodukt-Zamość Sp. z o.o. jest rozpoznawalna w kraju jako producent stalowych drzwi wejściowych do domów i mieszkań, w tym drzwi o podwyższonej odporności na włamanie RC2, RC3, RC4; drzwi  przeciwpożarowych, drzwi o wysokich parametrach izolacyjności akustycznej jak również segmentowych bram garażowych i przemysłowych oraz szerokiego asortymentu stolarki aluminiowej w tym stolarki aluminiowej przeciwpożarowej.

 

Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 30 lat powstałą z zamiłowania do drewna. Od początku istnienia naszą specjalizacją były drzwi wewnętrzne. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i potrzebom znacznie rozszerzyliśmy naszą ofertę. Dziś znani jesteśmy także z produkcji drzwi zewnętrznych.

Drzwi drewniane to piękno i naturalność, klasyka i nowoczesność, ale przede wszystkim ponadczasowość. Różnorodność wzorów i form, pozwala na dowolność aranżacji według indywidualnego gustu. My nie ograniczamy - my tworzymy nowe możliwości.

 

Firma EUROCOLOR producent okien, drzwi, rolet.
Firma EUROCOLOR to efekt 20 lat doświadczeń, pełnej zaangażowania współpracy z klientem. Wszystko po to, by zrozumieć jego potrzeby i móc na nie odpowiedzieć tak, jak nie robi tego żadna inna firma w kraju. Wraz z zakupem produktów EUROCOLOR oferujemy naszym klientom pakiet unikalnych korzyści. W nasz ofercie znajdą Państwo okna, drzwi i rolety w oparciu komponenty takich światowych marek jak: Veka, Rehau, Schüco, Salamander, Siegenia, GU, Alukon, Selve, Ponzio.

 

Firma PORTA projektuje drzwi w oparciu o najwyższe standardy i aktualne trendy we wzornictwie. Dział R&D nieustannie śledzi rozwój technologii i zmiany w designie. W każdym wydaniu katalogu PORTA znaleźć można wyjątkowe nowości. Drzwi PORTA to również jakość i bezpieczeństwo. Certyfikaty uzyskane w Instytucie Techniki Budowlanej potwierdzają wysoki standard. Naszym powodem do dumy są drzwi techniczne, które swoimi parametrami i możliwościami dostosowywania pod konkretne inwestycje pozwalają architektom oraz samym inwestorom realizować nawet najbardziej odważne projekty. Do produkcji drzwi używamy komponenty dostarczane nam przed światowych liderów. Wsłuchujemy się w głos architektów. Robimy wszystko, aby drzwi PORTA odpowiadały na ich potrzeby projektowe.

 

Drzwi zewnętrzne Węgrzyn są drzwiami o niesamowicie nowoczesnej stylistyce, charakteryzują się bardzo wysoką jakością wykonania. Dodatkowe wypełnienie polistyrenem XPS pełniącego rolę termoizolacyjną, czyni z drzwi nie tylko ozdobę, ale również pozwala utrzymać ciepło rodzinnego domu.

 

Dołączone pliki