oferty pracy

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Firma Centrum Budownictwa i Ogrodnictwa “EREM” z siedzibą w Przemyślu przy
ul. Jasińskiego 9 poszukuje pracownika na stanowisko:

Zapraszamy z CV na rozmowę jeśli:
-masz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego,
-wykształcenie średnie lub wyższe,
- znasz rynek budowlany ( towar, który mamy w ofercie),
-samodzielnie i aktywnie podchodzisz do realizacji powierzonych zadań,
-jesteś gotowy do pracy w terenie i pod presją czasu,
- jesteś nastawiony na realizację celu,
- posiadasz wysoką kulturę osobistą,
-jesteś  komunikatywny i umiejętnie nawiązujesz relacje z klientami,,
- posiadasz prawo jazdy kat. B.

OBOWIĄZKI:
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych,
- kompleksowa i regularna obsługa klientów,
- pozyskiwanie nowych kontrahentów,
- doradztwo produktowe, wprowadzanie nowości,
- kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów,
- organizacja aktywnej sprzedaży,
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji.

CV prosimy składać w sekretariacie firmy od 8-15.

Kontakt:

SPRZEDAWCA

SPRZEDAWCA

Zakres obowiązków:

- Zapewnianie profesjonalnej obsługi klientów w sklepie,

- Aktywne doradztwo i pomoc klientowi w zakupach,

- Dbanie o ekspozycję towarów zgodną ze standardami,

- Utrzymanie porządku i wizerunku działu zgodnego ze standardami,

Wymagania wobec kandydata:

- Komunikatywność oraz umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem

- Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność

- Inicjatywa i zaangażowanie w pracę

- Umiejętność pracy w zespole

- Mile widziane doświadczenie w pracy  w bezpośredniej obsłudze klienta w branży budowlanej,

- Znajomość asortymentu działu  wykończeniowego  marketu Mrówka będzie dodatkowym atutem:

panele i podłogi drewniane, drzwi, stolarka budowlana, dywany, wykładziny.

Oferujemy:

Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę

Możliwość poszerzania doświadczenia zawodowego

Osobom z potencjałem – możliwość rozwoju i awansu

Kontakt:

KIEROWCA CIĄGNIKA SIODŁOWEGO (DAF)

- Doświadczenie na powyższym stanowisku,

- Karta kierowcy,

- Prowadzenie samochodu,

- Dbałość o prawidłowy załadunek i rozładunek,

- Dbałość o dokumenty przewozowe.

-  Prawo jazdy kat. C + E.

Praca na terenie podkarpacia. Jednodniowe wyjazdy.

Kontakt:

Składając u nas podnie o pracę, masz możliwość dołączyć do zespołu ludzi ambitnych, zaangażowanych i w pełni profesjonalnych. W zależności od swoich kompetencji i oczekiwań możesz pracowaćna jednym z wielu działów naszej firmy. Praca w naszej firmie wiąże się przede wszystkich ze sprzedażą i obsługą Klienta. Nie ma dla nas znaczenia płeć ani wiek, liczą się Twoje umiejętności, kreatywność oraz chęć rozwoju.